O lekarzu i gabinecie

Gabinet Dentystyczny lek. stom. Katarzyna Myśliwiec to prywatna placówka, która od ponad 20 lat zapewnia profesjonalną opiekę pacjentom. Przeprowadzamy pacjentów przez pełen zakres leczenia - począwszy od profilaktyki, higienizacji i wybielania, przez stomatologię ogólną i endodoncję (leczenie kanałowe), kończąc na odbudowie protetycznej zębów (protezy i mosty). Wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu, dbając o komfort naszych pacjentów. Gabinet znajduje się w centrum miasta Koszalin, a jego wyposażenie utrzymywane jest na najwyższym poziomie.
“Po ukończeniu Akademii Medycznej w Gdańsku w 1993 r., rozpoczęłam swoją przygodę zawodową.
Jestem lekarzem stomatologiem posiadającym specjalizację I-ego stopnia w stomatologii ogólnej. Szybkie zmiany medycyny w zakresie techniki, radiologii i materiałów nieustannie determinują mój rozwój.
Uzyskiwane dzięki temu długotrwałe efekty i zadowolenie pacjentów są dla mnie największą nagrodą. Już kolejne pokolenia pacjentów odwiedzają mój gabinet. Z satysfakcją obserwuję jak wcześniej mali pacjenci przyprowadzają do mnie swoje dzieci, a za nimi idą w ślad przyjaciele i znajomi. W czasach wielkich przemian obserwuję też coraz większe grono pacjentów przyjeżdzających z zagranicy.”

lek. stom. Katarzyna Myśliwiec

Gabinet i jego wyposażenie

DSC_8359

Dla Państwa komfortu gabinet jest klimatyzowany, odpowiednio wyciszony, a subtelna kolorystyka i oświetlenie wprawiają w przyjemny nastrój.

DSC_8367

Ergonomiczny, zarówno dla lekarza jak i pacjenta, fotel firmy XO Care doskonale sprawdza się przy dłuższych zabiegach. Znacząco wpływa on na komfort i bezpieczeństwo zabiegu.

Vatech_EzRay_AIR_Wall_-_aparat_rtg_wewnątrzustny_2

W gabinecie istnieje możliwość natychmiastowego wykonania kontroli RTG przy fotelu (punktowego RVG).

Sterylizacja narzędzi wykonywana jest w  wieloetapowym procesie. Wykorzystywane są takie urządzenia jak: myjka ultradźwiękowa, zmywarka termiczna, autoklaw oraz dedykowany sterylizator do turbin. Dodatkowo powietrze oczyszczane jest przy użyciu filtrów HEPA.

Z myślą o Państwu gabinet wyposażyliśmy w najnowsze osiągnięcia techniczne z dziedziny stomatologii. We współpracy z czołowymi europejskimi producentami urządzeń medycznych stworzyliśmy miejsce, w którym możemy świadczyć kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.